OMEGA ELEKTROMEKANİK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK TAAHHÜT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ticari hayatına 2016 yılında başlamıştır.   Enerji Santralleri, İndirici Merkezler ve Endüstriyel Tesislerde proje, montaj, test, devreye alma ve periyodik/kestirimci bakım alanlarında yüksek kaliteli ve verimli hizmetler sunmaktadır.

Firmamız genç, dinamik ve alanında tecrübeli teknik kadrosu sayesinde kısa sürede önemli işlere imza atmasının yanı sıra 7/24 acil müdahale anlayışıyla sistemlerin güvenliği ve sürekliliğinin sağlanmasında önemli rol üstlenmiştir.

Omega Elektromekanik projelerinde Ulusal ve Uluslararası standartları kriter alarak en iyi Mühendislik hizmetini sunmayı hedef almaktadır. Müşterilerinedoğru zamanda , sorunları giderici ve etkili bir hizmet sunmaktadır. Enerji pazarında özellikle orta ve yüksek gerilim alanlarında önemli başarılar elde etmiş ve etmeye devam eden yenilikçi bir firmadır.

OMEGA ELEKTROMEKANİK, SEKTÖRÜMÜZDE MÜHENDİSLİK ADINA YAŞANAN TÜM OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN PROFESYONEL DÜŞÜNCE YAPISIYLA, GÜVENİLİR, ÖZVERİLİ, ONURLU ve YÜKSEK KALİTEDE HİZMET VERMEYİ ESAS ALIR.